Laski pracujące jako dziewczyny prywatnie czyli takie które

Informacje:

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu:


Musisz być zdecydowany i konkretny, jeżeli dziewczyna nie widzi z Twojej strony chęci i parcia na jej dupę to niestety ale sama nie pociągnie sprawy dalej (słowo pociągnie w sumie tu pasuje).

Szarmanckiego łosia czyli kupowałeś kwiatki, chodziłeś do restauracji i dawałeś prezenty to za pewne wiesz już tym, że tym sposobem nie poruchasz zbyt wiele. Wolnego rynku zawsze można skorzystać z usług dam używających określenia panie do towarzystwa Nie mówię tu prostytutka (choć także nich) czyli dziewczynach oferujących seks za pieniądze tylko dziewczynach, które dobrze wyglądają, fajnie tańczą i ładnie pachną, a atrybuty te oferują swoim klientom w ramach usług płatnego towarzyszenia na imprezach i bankietach. Normalnie laska chce się tak ubrać żeby zwracała uwagę i w miarę wszystkim się podobała.

Laski pracujące jako dziewczyny prywatnie czyli takie, które klientów przyjmują w domu bywają bardzo pomysłowe i mają więcej swobody niż np. w agencji. Pan Miler z zespołu Boys złapał mnie już dawno za serce swoim otwartym i bezpruderyjnym podejściem do kobiet. Ludzie lubią wtykać nos w nie swoje sprawy i pewnie jak tylko ktoś znajomy dowiedział się, że prowadzę taki blog też nie miałbym łatwego życia.

Kiedyś dość populara była seria książek z cyklu nauka czegoś tam w weekend (Nauka jazdy na rowerze górskim w weekend, Nauka gry w bierki w weekend etc.). Sex randki to idealny temat na taką książkę a nie widziałem jeszcze takowej w żadnej księgarni. Sam gdybym dysponował odpowiednimi funduszami zainwestował by w rozwój segmentu internetowej sex rozrywki, ale mam pewne obawy, że ewentualny wniosek dotację z programu Innowacyjna Gospodarka mógłby nie zostać pozytywnie zaopiniowany.


Copyright © 2017 Prywatne oferty