Zatem na początku bądźmy romantyczni ale zarazem nie

Informacje:

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu:


Nazywa się ją seksem bez zobowiązań, seks-ofertą czy zwykłym anonsem erotycznym. Mam nadzieję, że moje seks porady będą dla Ciebie przydatne.

Jednak nie przesadzaj z masturbacją, abyś miał siłę w pełni ją zaspokoić, w tej namiętnej chwili. Takie zagrywki sprawiły, że ona coraz częściej seksie myślała. Ja rozegrałem to w ten sposób, że napisałem opowiadanie erotyczne i poprosiłem ocenę.

Zatem na początku bądźmy romantyczni, ale zarazem nie nachalni. Na początku nie starajmy walić głupich tekstów, choćbyśmy bardzo byli na nią napaleni. Dlatego też trzeba to zrobić bardziej subtelnie i zarazem przechytrzyć świadomość kobiety.

Te nieudane próby, wynikają ze złego podejścia. Dlatego też, usilnie zabiegamy względy kobiet i kombinujemy tak, aby możliwie jak najszybciej zaciągnąć ją do łóżka. Jeżeli chcesz doprowadzić do seks randki przejmij kontrolę nad sytuacją.

Jeżeli w dotychczasowych podbojach miłosnych stosowałeś metody na tzw. Seks ale nie na pierwszej randce! Chciałem powiedzieć korzystajcie z towarzystwa bo przecież panie do towarzystwa tutaj chodzi 🙂

Wyobraź sobie taką imprezę jak na tym filmiku. Dziewczyny prywatnie (każdy wie co chodzi), które stylizują się na znane diwy. Tu zamieszczam Wam jeszcze drugą pozycję traktującą tym znakomitym utworze.

Muzycznie Numer Figo Fago grupy Boys jest klasyfikowany jako Disco Polo chociaż z klasycznym nurtem niema zbyt wiele wspólnego. To lubię, stylówka na bogatego prowincjusza i powodzenie u kobiet. A co z atrakcjami i uciechami jakie niesie nam życie?

Co komu do tego, że dwie osoby umawiają się na seks za pieniądze. Bo kto da gwarancję, że nowo wyrwana panna da się od razu przelecieć?


Copyright © 2017 Prywatne oferty